Onwin Çekim İşlemleri

Onwin Çekim İşlemleri

Hesap Doğrulama: Sitenin üyelik formunu doldurduktan sonra hesabınızı aktif olarak kullanmak için hesap doğruluğunu sağlaması yapmanız gerekiyor. Hesap doğruluğunu sağlaması yapmayan yeni üyelerin para çekme istekleri onaylanmaz. Kayıt formunda belirtmiş var olduğunuz E-posta adresine aktivasyon kodu gönderilir. Bu koda tıklayarak sitenin ana sayfasını açabilirsiniz. Açılan ekranda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Üye girişi yapmanız halinde hesabınızı aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kişisel Bilgileri Güncelleme: Trendbet lisansı şartları sadece fertsel bilgilerini kullanan müşterileri kabul eder. Üyelik formuna bilgilerinizi yanlış girdiğinizi fark ettiyseniz güncelleme yapabilirsiniz. Bilgilerinizi güncellemek için canlı destek hattına bağlanarak bilgi vermeniz gerekiyor. Kullanıcı danışmanlarının sorduğu güvenlik sorularına doğru cevap vererek fertsel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Hesap Bilgilerini Güncelleme: Kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve para değerini daha sonra değiştirmenize izin verilmez. Şifrenizi hesap doğruluğunu sağlama işlemi ardındanda istediğiniz süre güncelleyebilirsiniz. Yeni şifreniz de sitenin kurallarına uygun bir şifre olmalıdır. Hesap bilgileri alanında şifre değiştirme butonuna tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.
Kullanıcı Adı Unutma: Onwin hesabına giriş yapmak için kullanacağınız kullanıcı adını unutmanız durumunda canlı destek hattına bağlanarak bilgi vermeniz gerekiyor. Kullanıcı adınızı öğrenmeniz için müşteri temsilcisinin sorduğu güvenlik sorularına doğru cevap vermelisiniz.
Şifre Unutma: Sitenin ana sayfasında yeşil renkli giriş butonu sahip olunandır. Bu butona tıklayarak açacağınız giriş sayfasının altında şifremi unuttum başlığını bulabilirsiniz. Yeni şifre almak için kayıt olurken belirttiğiniz E-posta adresini ve gizli soru cevabı kullanmanız gerekiyor. Bilgileri doğru şekilde girdikten sonra mail yolu ile geçici şifre gönderilir. Bu şifreyi kullanarak siteye giriş yapmanız ardındanda yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.
E-posta Adresi Unutma: Şifre unutma ve kullanıcı adı unutma gibi durumlarda E-posta adresi üstünden bilgilerinizi değiştirmeniz gerekir. Bu nedenle E-posta adresiniz güncel olmalıdır. E-posta adresini unuttuysanız canlı destek hattına bağlanarak kullanıcı danışmanlarına bilgi vermeniz gerekiyor. Hesap güvenliği için kullanıcı danışmanlarının sorularına doğru cevap vermelisiniz. Son finansal işlemler, kullanıcı adı gibi bilgileri kullanıcı danışmanları ile paylaştıktan sonra yeni bir E-posta adresi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Onwin Hesap Kapatma: Onwin hesabınızı kapatmadan önce ilgi etmeniz gereken noktalar vardır. Sitede yapmış var olduğunuz kuponlar varsa sonuç vermesini bekleyebilirsiniz. Hesabınızdaki bakiyeyi de çekmeniz gerekiyor. Bakiyenizde aktif bir bonus varsa çevrimlerini tamamlayarak bonusu değerlendirebilirsiniz. Hesap kapatmak için canlı destek hattına bağlanarak kullanıcı danışmanlarına bilgi vermelisiniz. Hesap kapatma talebiniz alındıktan sonra hesabınız kalıcı olarak silinir. Yeniden kayıt olmak için siteye bilgi verebilir ve ikinci kez hesap oluşturabilirsiniz.
Onwin Belge Talebi: Siteye kayıt olurken kimlik numarası kullanmanız istenmediği gibi kayıt aşamasında belge talep edilmez. Fakat sitenin lisansı şartları hesabı kendi adınıza kullandığınızı ispat etmeniz istenebilir. Bu nedenle kimlik fotoğrafı ve ikametgâh belgesi talep edilmektedir. İstenen evrakları destek değerine göndererek sitede yapacağınız işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir