Onwin Para Çekme Seçenekleri

Onwin Para Çekme Seçenekleri

Müşterilerine para çekme işlemleri için farklı alternatifler yayınlayan Onwin, işlemlerin daha özgür biçimde yapılmasını sağlıyor. Çekim işlemlerinde Havale sekmesini kullanarak sitenin anlaşmalı bulunduğu bankalar üzerinden işlem yapılabilirsiniz. Havale işlemleri sitede 7/24 aktif olacaktır. Bunun yanı sıra sitede Ecopayz sekmesini kullanarak çevrimiçi para çekimi yapabilmek de mümkün olacaktır. Yapacağınız çekim işlemleri için sizlerden rastgele bir komisyon talep edilmez ve ekstradan belge göndermeniz istenmez.

Onwin Para Çekme Hızı

Finans ekibini site içerisinde 7/24 aktif durumda tutan Tolbet sitesi, anlık işlem fırsatı sağlıyor. Yapacağınız para çekme işlemlerinin sonrasında talep edilen tutarlar en geç 15 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır. Günün hangi Vakit’inde işlem yaparsanız yapın, site açısından anlık onay gelir ve paranız kısa vakitte hesapta olur. Hem de işlemlerde yaşadığınız her teknik aksilik, finans ekibine danışabilirsiniz.

Onwin Güvenilir Mi?

TARİH: 1 KASIM 2019

Online oyun sekterine 2014 yılında giriş yapan Onwin oyun sitesi bahisçilerine fazla miktarlar veren bir oyun sitesidir. Pronet Gaming alt yapı sistemini kullanmakta ve Curaçao Hükümeti oyun lisansına sahiptir. Bu özellikleri ile Onwin oyun sitesi güvenilir ve kaliteli bulunduğunu göstermektedir. Bütün çevrimiçi oyun tutkunları üyelik oluşturma işlemlerinden önce Onwin ile alakalı inceleme yapılabilir ve güvenilir bulunduğunu görebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir