Rokkobet Papara ile Para Yatırma

Rokkobet papara ile para yatırmak amacıyla Rokkobet’e giriş yapmalı ve üst doğrultuda tespit edilen para yatırma alternatiflerinden Papara’yı seçmelisiniz.

Açılan ekranda yer alan forma yatırmak dilediğiniz tutarı yazmalı ve para yatır butonuna tıklamalısınız.

Yeni açılan sayfada aktif olarak sarf edilen papara hesabını seçmeniz gerekiyordur.

Daha sonra ilerlemeli ve Rokkobet giriş papara bulgularını bir kıyıya not almalısınız. Fakat sayfayı kapatmamanız gerekliliğini unutmayın.

Papara hesaplarınıza girdikten sonra para gönder seksiyonuna tıklamalı ve buradan papara numarası opsiyonuna girmelisiniz.

Rokkobet Papara ile Para Yatırma

Yatırmak dilediğiniz tutarı ve Rokkobet papara hesap numarasını girerek prosedürü tamamlayabilirsiniz.

Rokkobet sitesine geri dönerek adınız soyadınız, papara numaranız ve yatırdığınız tutarı aratarak prosedürünüzü tamamlayabilirsiniz.

Rokkobet cepbank ile para yatırma çekme

Cep telefonuna Rokkobet para göndererek Rokkobet’in bu telefon numarası ile yatırımınızı çektiği cepbank, son derece güvenilir ve kullanımı yalın bir tekniktir. Günümüzde PTT bank dahil bütün bankaların destek verdiği prosedürler değişik isimlerle anılabilse de bütününün mantığı aynıdır.

Cep telefonunuza kullandığınız bankanın uygulamasını indirmeli ve giriş bulgularınızla programlamayı açmalısınız. Daha önce mobil programlamayı kullanmadıysanız bankanızın müşteri hizmetlerinden bir şifre oluşturabilirsiniz.

Rokkobet para çekmek amacıyla mobil programa girdikten sonra para gönderme bölümünü bularak cep telefonuna para gönderme opsiyonuna tıklamalısınız.

Açılan sayfada gönderim amacıyla gerekli olan tutar, alıcı ve gönderici numarası gibi ayrıntılı bulgular istenir. Bilgileri girerken alıcı numarasına gelen mesajın prosedür amacıyla gerekli bulunduğunu unutmayın.

Para gönderimini tamamladıktan sonra telefona gelen prosedür kodunu da bir kıyıya not ederek Rokkobet’i girmeli ve para yatırma alternatifleri arasından cepbank bulup üstüne tıklamalısınız.

Açılan sayfada alıcı ve gönderici numarasının yanı sıra alıcının T.C.m kimlik numarası, doğum tarihi, yatırım oranı gibi bölümler mevcuttur. Bütün alanları doğru bir şekilde doldurduktan sonra prosedürünüz sonlanacaktır.

Rokkobet kredi kartı para yatırma çekme

En yalın Rokkobet para yatırma tekniklerinden olan kredi kartı, Rokkobet doğrultusundan kabul edilmekte olup daha önce siteye hiç para yüklemediyseniz maldo pay kredi kartı tekniğinden faydalanabilirsiniz. Visa, Mastercard ya da maestro kartlarda güvenle kullanabileceğiniz teknik ile bir kerede 50 TL ile 500 TL arasında yatırım yapabilirsiniz. Gün içerisinde yatırabileceğiniz maksimum tutar ise 2500 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir